Sbírky básní

Coronavirový speciál

24. března 2020 v 13:42 | Igor Mrva

Nová sbírka básní. Aktuálnějsí než kdy dřív! Že se na toto téma nežertuje? Že to je přes čáru? Že musí být autorem nějaká lidská hyena? V tom případě pal do píče, stejně bych za to nic nedal, že máš kašel! Igor Mrva je připraven udělat si prdel z čehokoli! Rozklikni celý článek a kochej se vzletnými verši na téma coronavirus!

Sbírka 05: Básně o zoufalosti a panictví

10. února 2019 v 12:00 | Igor Mrva

Tato básnická sbírka je protentokrát velmi obsáhlá a obsahuje bezkonkurenčně nejvíce poetický kusů ze všech ostatních kolekcí. Proč tomu tak je? To je jednoduché! Téma "zoufalství a panictví" je mi velice blízké a mnoho básní napsal sám život. Já jsem pouze zprostředkovatelem. Rozkliněte tedy celý článek a nechte se unášet na vlnách sebemrskačství!

Sbírka 04: Básně o parafilii

9. února 2019 v 14:30 | Igor Mrva

Básně se píší o lecčems, což už jste koneckonců na základě mé tvorby zjistili sami. Ale přece jen je potřeba si říci, že napsat básnickou sbírku o nejrůznějších parafiliích - tedy sexuálních úchylkách - není přece jen úplným standardem. Vilém Vilník se ovšem neštítí žádného tématu! Rozklikněte celý článek a seznáte sami!

Sbírka 03: Básně o fyzické ohavnosti

3. února 2019 v 22:34 | Igor Mrva

Další básnická sbírka se týká poezie související s tématikou fyzického vzhledu nanejvýše odpudivého. Proč vlastně takové kusy píši a proč jich vzniklo tolik? Pro tento typ tvorby mám mnoho podnětů! Inspiraci získám pokaždé, když se omylem zahlédnu v zrcadle, či když vyjdu ven na ulici a zaposlouchám se do poznámek, které si kolemjdoucí lidé trousí pod fousy. Sbírku naleznete v celém článku, pro tu pravou atmosféru doporučuji pustit si Řezníkovu píseň Šerednej Zmrd.

Sbírka 02: Básně o církvi a pedofilních kněžích

1. února 2019 v 22:31 | Igor Mrva

Rozklikněte celý článek a zjistíte, že církev nejsvatější nevyčerpatelnou studnicí inspirace pro básníka jest a celá sbírka bez nejmenších potíží napsat o ní s lehkostí dá se. Přece jen je tato instituce k něčemu užitečná!

Sbírka 01: Básně o thajských transkách

1. února 2019 v 21:52 | Igor Mrva

Napsat jednu báseň o thajských ladyboys? Fajn, byla to nejspíš jen slabá chvíle, snad by se to ještě dalo tolerovat. Ale napsat o těchto asijských transsexuálech celou básnickou sbírku? To už zavání nějakou zvrhlou úchylkou. Nebo jsem snad já sám přeoperovaný chlap? Kdo ví! Rozklikni celý článek a nech se unášet na vlnách hodnotné poezie.
 
 

Reklama